Стулій Андрій
•
9 місяців тому
Добірка інді-ігор на вечір
Хочеться пограти у щось цікаве, але немає часу на величезні опенворлди по 60+ годин? Скучили за атмосферними проєктами, що розповідають камерні та лампові історії? Цінуєте різноманіття?
Що ж, ми зібрали для вас топ з невеликих інді-ігор, які здатні вразити та по-справжньому захопити. Кожна з них підходить під певний настрій. Кожна дарує особливий та унікальний ігровий досвід. І кожну можна пройти буквально за один вечір, поринувши з головою у цю пригоду і залишивши сувору реальність десь подалі.
Stray
Мила руда кицька, постапокаліптичне місто в стилістиці кіберпанку населене самими лише роботами, захоплюючі пазли та платформінгові секції. Ну і куди ж без неймовірного сюжету, який інтригує відповідями на численні питання, що виникають вже з самого початку — розробники із BlueTwelve Studio відкрили свою формулу успіху.
Гра дає можливість на 5-6 годин зануритись у вельми цікавий і естетичний світ, а також відчути себе справжнім кошеням: нявкати та шкрябати дивани, скидати з полиць речі та спати на м'яких килимках.
Inside
Загадкова і похмура пригода, що розвивається в мінімалістично-антиутопічному світі без жодної репліки або кат-сцени. Під нашим управлінням опиняється хлопчик, який намагається дістатися своєї цілі, але на цьому шляху зустрічає хижих собак, небезпечних дронів, таємничих русалок і двері, що відкриваються лише після рішення певної головоломки.
Це по-своєму моторошна та інтригуюча мандрівка, довжиною 4-5 годин, яка до того ж може подарувати альтернативну кінцівку гравцям, які проявили особливу увагу.
What Remains of Edith Finch
Невеличка, але неймовірно красива та зворушлива історія однієї сім'ї, яка приголомшує талановито написаним сценарієм, прекрасною режисурою та приємним саундтреком.
Едіт, остання з роду Фінчів, повертається у будинок, де колись жила.
Впродовж 2-3 годин вона буде досліджувати фамільне дерево, дізнаючись про долі своїх родичів за допомогою знайдених листів, щоденників, малюнків, коміксів, фотографій та іграшок. Яскраві та різноманітні сценки будуть оживати перед її очима, аби перед фіналом розчулити навіть найсуворіших геймерів.
Spirit of the North
У скандинавських народів існує легенда, що лисиці створюють північне сяйво, розкидаючи на бігу своїми хвостами сніг. Саме з цієї вигадки у двох незалежних розробників і народилась ідея цього проєкту.
Геймплей тут являє собою цікаву суміш квесту та платформера з великою кількістю дрібних деталей. Гравець на 5-6 годин відправляється в тур прекрасною Ісландією, щоб разом з лисичкою подорожувати через темні печери і засніжені гірські перевали, стрибати на гейзерах та насолоджуватись красою потужних водоспадів.
Firewatch
Що робить дорослий чоловік, коли вже немає сил давати раду всім проблемам? Правильно, їде до лісу. Проблем у протагоніста багато, тому він влаштувався лісовим доглядачем на все літо. Але і тут йому не судилось спокійно гуляти між дерев та милуватись краєвидами, бо з першого ж дня починають відбуватись якісь загадкові події.
Це доволі драматична та закручена, але разом з тим тепла та приємна історія. За 4-5 годин цей ліс та голос колеги, з якою ми постійно спілкуємося по рації, стануть майже рідними.
Journey
Гра-враження, гра-досвід, гра-медитація та гра-подорож. Сонячно-заспокійливий пустельний початок, засніжено-напружена гірська кінцівка та справжній катарсис у фіналі. Культовий проєкт, який був ексклюзивом ще на PS3, досі виглядає і грається просто чудово. Неймовірна атмосфера, інтригуючий світ і філософська концептуальність.
Вражаючий своєю естетикою візуал, чуттєвий саундтрек і граціозний геймплей. Море задоволення за ці 2-3 години, що займає проходження, гарантовані.
Читати бiльше з роздiлу